Dhr. Arie van Alphen – voorzitter (meest links) arievanalphen@gmail.com
Dhr. Roel Kremers – secretaris (tweede van links) roelkremers49@gmail.com
Mevr. Janiska de Wolde – penningmeester (derde van rechts) janiskadewolde@kbogelderland.nl
Mevr. Marina Naijen – bestuurslid (derde van links) marina@zone4.nl
Mw. Jeanette Elstak – bestuurslid (midden op de foto) jeanetteelstak@gmail.com
Dhr. Jan Dirk Focker – bestuurslid (tweede van rechts) jdfocker@kpnmail.nl
Mw. Mariëtte Kroes – bestuurslid (ontbreekt op de foto) mariette.kroes@upcmail.nl
Minimaal 10 keer per jaar verschijnt er een Nieuwsbrief met allerlei informatie over KBO Gelderland. Deze Nieuwsbrief wordt standaard naar de lokale KBO afdelingen en vrijwilligers gestuurd. Klik HIER om naar de Nieuwsbrieven te gaan. Als u de Nieuwsbrief van KBO Gelderland ook wilt ontvangen, vul dan een contactformulier in met dit verzoek. Dan zetten wij u in de mailinglijst voor de verzending.
Documenten KBO Gelderland 2025 Jaarplan 2025
2024 Jaarverslag 2024 Jaarcijfers 2024: Balans 2024 Winst & Verlies 2024 Toelichting Balans, Winst & Verliesrekening
Algemeen Reglement Vereniging KBO Gelderland ANBI Formulier 201203-Vernieuwingsplan 2021 KBO G Statutenwijziging 2023 KBO Gelderland Privacy statement-KBO G
KBO Gelderland staat vermeld op: www.vereniging-info.nl
Vertrouwenspersoon Bij een vertrouwenspersoon kunnen vrijwilligers en leden terecht met hun vermoedens of kennis van grensoverschrijdend gedrag. De vertrouwenspersoon is erg belangrijk om het melden van (vermoedens van) grensoverschrijdend gedrag makkelijker te maken. Bij KBO Gelderland is Aad Overvliet de vertrouwenspersoon. U kunt Aad bereiken via: amov@planet.nl
Hij stelt zichzelf hieronder voor.
Mijn naam is Aad Overvliet en ik wil u graag iets meer over mijzelf vertellen. Ik ben 74 jaar en gelukkig nog goed gezond van lijf en leden. Samen met Tineke woon ik in Landhorst, de kinderen zijn het huis uit en als de kleinkinderen er zijn is het vaak een dolle boel. In mijn werkzame leven was ik werkzaam bij verschillende banken en verzekeringsmaatschappijen. Omgaan met vertrouwelijke informatie was daarbij dus dagelijks aan de orde. Na mijn pensionering ben ik als vrijwilliger actief gebleven voor o.a. de KBO maar ook een organisatie als “Jong Nederland Limburg”. Op die manier blijf ik zelf ook jong! Verder draag ik graag mijn steentje bij als lid van een Seniorenraad en als penningmeester van “Tafeltje Dekje”. Veel tijd voor andere dingen is er dus niet maar als het kan dan ben ik graag in Zuid Afrika. Lekker keuvelen met mijn familie daar, en natuurlijk lekker eten. Als vertrouwenspersoon van uw KBO Gelderland hoop ik weinig problemen tegen te komen, maar mocht het anders zijn, dan ben ik er.