Uw fietsverhaal gezocht!

Heeft u vroeger met veel plezier gefietst, maar staat uw fiets nu (vaker) in de schuur? Dan zijn we heel benieuwd naar uw verhaal!

Voor het project Doortrappen willen we leren van uw ervaringen: hoe was het voor u om minder te gaan fietsen en hoe kijkt u daar nu op terug? Uw verhaal helpt ons om andere senioren in de buurt beter te ondersteunen.

Wat gaan we doen?
We komen gezellig bij u langs voor een goed gesprek en een kop koffie. Geen vragenlijsten of ingewikkelde onderzoeken, maar gewoon even rustig terugblikken op uw tijd op de fiets.

Tijd: Ongeveer een uurtje, wanneer het u uitkomt.
Locatie: Bij u thuis of op een fijne plek in de buurt.
Met wie: U mag het gesprek alleen voeren of samen met uw partner. Extraatje: Wij zorgen natuurlijk voor iets lekkers bij de koffie!

Doet u mee? We zoeken 7 mensen die hun verhaal met ons willen delen. Meld je aan bij Sarah: Bel of app: 0621948525 Mail: sarah@ideate.nl